מדיניות פרטיות


פיתחנו את מדיניות הפרטיות המקיפה שתעזור לכם להבין טוב יותר מה הם הנתונים שאנו אוספים וכיצד אנו משתמשים בהם.

מידע על לקוחות וחברים

מידע על לקוח ופרטי חבר שאתם מספקים (כגון כתובת הדוא”ל שלכם, הכתובת, מספר טלפון, סיסמא, כרטיס אשראי או פרטי תשלום וכו ‘) נשמר בסודיות גמורה, ולא יימכר או יושכר לצד שלישי, אבל ישמש לצורך מתן שירותים המתוארים באתר זה.

פרטיות דוא”ל

* טפסי עלון והתראות דוא”ל

Artsy.co.il מבקש הכנסת מידע רלוונטי בטפסי מנוי לעלוני הדוא”ל ו / או התראות דוא”ל המבוססים על קטגוריות עניין. אנו אוספים מידע ליצירת קשר (כמו השם שלכם ו / או את כתובת הדוא”ל שלכם בנוסף לנתונים אחרים) כדי לספק לכם את המידע שבקשתם. אנחנו לא נמכור או נשכיר את כתובות הדוא”ל לצד שלישי.

* אישור קבלת דואר שיווקי

אנו מספקים הודעות אישור קבלת דואר שיווקי בכל רשימת דוא”ל שאתם בוחרים לקבל. אנו משתמשים בכתובת הדוא”ל שלכם כדי לאשר את המינוי שלכם ואת אמיתותה של כתובת הדוא”ל שסופקה. תשובתכם להודעה זו נחוצה להשלמת תהליך המינוי שלך לכל רשימה או עלון דוא”ל של Artsy.co.il . באפשרותכם לשנות את כתובת הדוא”ל שאיתה נרשמתם באמצעות ניהול טפסי המינויים שלכם, לחילופין הינכם יכול לבטל את הרישום של כתובת הדוא”ל בנוכחית ולהירשם שוב עם כתובת הדוא”ל חדשה.

* ביטול הרשמה

ניתן לבטל את המנוי לחלק או לכל רשימות התפוצה שבחרתם בעבר לקבל. מיילים שנשלחים אליך כוללים את המידע הנחוץ להסרה מהרשימה.

* התקשרות משתמש / לקוח

כשאתם שולחים דוא”ל או תקשורת אחרת אלינו, אנו רשאים לשמור התקשרויות אלו במטרה לעבד את בקשותיך ולשפר את איכות השירותים שלנו.

* יחסים עסקיים

לקוחות, חברים, ו / או משתמשים נחשבים כמעורבים במערכת יחסים עסקית עם Artsy.co.il ובשל כך ייתכן שנצטרך לשלוח דוא”ל או להתקשר איתכם מעת לעת על מנת לספק את השירותים שלנו.

שימושים

אנו לא נשתמש או נשתף את המידע הפרטי שלכם עם כל צד שלישי.

קישורים

אתר זה מכיל קישורים לאתרי צד שלישי, אתרים אלה אינם מכוסים במסגרת מדיניות הפרטיות שלנו. בדקנו כי קישורים אלו הם פעילים כרגע, אך איננו לוקחים אחריות על תוכנם של אתרים אלו. אנו ממליצים לכם לבדוק את מדיניות הפרטיות של אתרים אלו גם כן.

* Artsy.co.il עשוי להציג קישורים המאפשרים לנו לדעת אם הם היו בשימוש. אנו משתמשים במידע זה בכדי לשפר את איכות השירותים שלנו.

תנאים והגבלות ספציפיים – פרסום

אנו משתמשים בשילוב של פרסום פנימי וחברות פרסום חיצוניות כדי להציג את המודעות שלנו באתר ובמיילים שלנו. הפרסום הינו מבוסס על מידע אישי. כדי לעקוב אחר היעילות של המודעות ולספק חווית משתמש טובה יותר, חברות אלו משתמשות בפרטים לגבי הכניסות שלכם לאתר האינטרנט שלנו בכדי להציג מודעות רלוונטיות. מידע שנאסף ושהשתמשו בו עשוי לכלול את כתובת ה-IP, מיקום גיאוגרפי, את הCOOKIE שלהם ונתונים הסטוריים שנאספו בעבר. אנחנו לא מספקים שום מידע אישי למפרסמים שלנו בעת אינטראקציה או צפייה במודעות ממוקדות, עם זאת, על ידי צפייה או אינטראקציה עם מודעה, אתם מביעים את ההסכמה לאפשרות שהמפרסם מניח שאתם עומדים בקריטריוני המיקוד ישמשו להצגה מודעה/ות

ניהול אבטחה ואבטחת מידע

באתר האינטרנט Artsy.co.il יש אמצעי אבטחה סבירה בכדי להגן על אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע שברשותנו, לרבות תהליכי ניהול והכשרה מקצועית למי שעובדים ישירות עם מאגרי המידע שלנו. אנחנו נוקטים צעדים בכדי להגן מפני גישה לא מורשית של נתונים אישיים, בכלל זה אמצעי ביטחון פיזיים של הנתונים המאוחסנים. אנו מגבילים את הגישה לנתונים האישיים לעובדי, קבלני וסוכני Artsy.co.il שצריכים להשתמש במידע על מנת לפעול, לחדש, ולספק את השירותים שלנו.

הודעה על שינויים

מעת לעת,אנו ב Artsy.co.il נעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו. אם יחולו שינויים מהותיים באופן בו אנו משתמשים במידע האישי שלך, אנו נודיע באמצעות הדואר האלקטרוני ונספק לכם את ההזדמנות להחליט על המשך פעילותך לפני כל שינוי מהותי שנעשה. עם זאת, אם בחרתם לבטל את כל התקשורת עם Artsy.co.il לא ניצור עימכם קשר, והמידע האישי שלכם לא יכלל בעדכון החדש.  Artsy.co.il מעודד אתכם מעת לעת לבחון את מדיניות הפרטיות שלנו, בכדי להתעדכן באופן בו אנו מחויבים לשמירה על פרטיותכם.

הבחירה שלך

אתם יכול לסרב לספק מידע אישי לכל אחד מהשירותים שלנו, במקרה זה ייתכן ש Artsy.co.il לא יוכל לספק לך שירותים.

הערה משפטית

למרות שאנו עושים כל מאמץ כדי לשמור על הפרטיות שלכם, ייתכן שנצטרך לחשוף את המידע אישי כאשר נדרש על פי חוק או מתוך אמונה בתום הלב כי פעולה זו חיונית על מנת לציית לחוק או לציית לתהליכים משפטיים באתר שלנו, או לקיים או לממש את זכויותינו החוקיות, או להתגונן מפני תביעות משפטיות.

בלוג

בלוג זה הוא בלוג אישי שנכתב ונערך על ידי צוות Artsy.co.il .

בלוג זה מאפשר פרסום בתשלום, חסות, איזכורים בתשלום או כל סוג אחר של הכנסה.

בלוג זה פועל על פי אמות מידה מקובלות של שיווק. אנו מאמינים בכנות של יחסים, דעה וזהות. הסכום שנקבל עשוי להשפיע על התוכן השיווקי, נושאים או הודעות שנעשו בבלוג הזה. תוכן זה, שטחי פרסום או הודעה יהיו מזוהים בבירור כתשלום או כחסות תוכן.

הבעלים של בלוג הזה מקבל/ים תמורה בכדי לספק חוות דעת על מוצרים, שירותים, אתרים ונושאים שונים אחרים. למרות שהבעלים של הבלוג הזה מקבלים תמורה עבור ההודעות או הפרסומות שלנו, אנחנו תמיד נותנים את דעתנו הכנה, ממצאים, אמונות, או חוויות על נושאים או מוצרים אלה. ההשקפות והדעות המובעות בבלוג זה הם אך ורק של הבלוגרים. כל תביעת מוצר, סטטיסטיקה, ציטוט או ייצוג אחר של מוצר או שירות צריכה להיות מאומתת עם היצרן, ספק או צד בנדון.

בלוג זה עשוי להכיל תוכן שעלול להוות ניגוד עניינים. תוכן זה עשוי לא להיות תמיד מזוהה.

יצירת קשר עם אתר אינטרנט זה

 אם יש לכם שאלות כלשהן על הצהרת פרטיות זו,שיטות העבודה של אתר זה, או אופן ההתקשרות שלך עם אתר אינטרנט זה, פנו אלינו דרך contact@artsy.co.il